Online kurzy
Skupinové kurzy
Individuální kurzy
Výuka po telefonu
Cvičení po emailu
Metoda a podmínky výuky
Test úrovně znalostí
Odkazy
Úvod
Kurzy pro veřejnost
Firemní kurzy
Vše o výuce
Překlady
Kontakt - o nás
Kontaktní informace
Mgr. Eva Klánová - Avelingua


Telefon: 724 034 475
Email: avelingua@avelingua.cz
Skype: Avelingua - Eva Klánová
Učebna: Mezipolí 1299/11, 141 00 Praha 4
- sídlo + učebna v příjemném domácím prostředí

Kudy do Avelinguy?Avelingua je v docházkové vzdálenosti od stanice metra Kačerov (12 minut), od stanice autobusu 118, 170 a 138 "V Zápolí" (2 minuty) a od stanice autobusu 139, 150 a 196 "Pod dálnicí" (7 minut).V oblasti lze bez problémů parkovat.


IČ: 71067272
Číslo účtu: 100 738 6019/3030 u Air Bank a.s.


O Avelinguě
Avelingua je malé jazykové studio, které vede zkušená lektorka Mgr. Eva Klánová. Avelingua se specializuje se pouze na francouzský jazyk, který u nás můžete studovat individuálně či v malých skupinkách.
Mgr. Eva Klánová
Od roku 2012 se věnuje výuce francouzštiny a Avelinguě.
2009 - 2011 - Tisková mluvčí společnosti Yves Rocher - každodenní pracovní využití francouzštiny.
2002 - 2009 - Práce pro několik společností v oblasti vzdělávání (StudyPoint, IIR). Výuka francouzštiny jako vedlejší činnost. Časté pobyty ve Francii.
2002 - Promoce na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, obor pedagogika. Výuka francouzštiny při studiu VŠ od roku 1999.
2002 - Diplôme approfondi de langue française (DALF).
Léto 1999, 2000, 2001 - Osobní asistence u fyzicky a mentálně handicapovaných osob, Francie.
07/1994 - 08/1995 - Studium francouzštiny, au pair, Lausanne, Švýcarsko.
Mám ráda francouzský jazyk a kulturu a učení mě baví. Věřím, že své nadšení přenesu i na vás. Letité zkušenosti s výukou i předchozí vlastní, ne vždy snadné, studium jazyků mi umožňují kurzy individuálně přizpůsobit a najít cestu i pro ty, kteří se cítí jazykově ne příliš nadání.
Hodnocení kurzů studenty
Přečtěte si, co o výuce v Avelinguě říkají naši studenti. Zdroj některých referencí je ověřen certifikátem jazykovky.cz. Další hodnocení naleznete na naší Facebookové stránce.
"Perfektně připravené lekce, praktická slovní zásoba, individuální přístup, těším se na každou hodinu a moc mě to baví :-)"
Michaela Soukupová, červen 2017
"Kurz bol super! 10 týždňov sice ubehlo ako voda, ale určite si so sebou odnášame nové vedomosti. Paní Klánová má fajn metódu učenia a plánuje aj zmenu materiálov, čož je super. Boli sme mini skupinka, čo sa mi tiež páčilo a spoznala som nových ľudí... Verím, že sa do Avelingui ešte vrátim!."
Anna Zussy, červen 2016
"Navštěvuji kurz francouzštiny pro studenty 50+ let. V miniskupinovém kurzu jsme dvě studentky - absolutní začátečnice. S lektorkou i způsobem výuky jsem maximálně spokojena, protože "komorní prostředí" a způsob výuky mě zbavil strachu "mluvit". Lektorka nám také maximálně vyšla vstříc v termínu a místu výuky. Pokud bych se měla vyjádřit jednou větou, tak kurz mně maximálně vyhovuje a baví."
Magdalena Trnková, červen 2016
"V jazykové škole Avelingua jsem se cítila výborně a určitě ji všude ráda doporučím. Učební plán i jednotlivé hodiny byly maximálně přizpůsobeny mým dosavadním znalostem (a tak jsem poprvé v životě nemusela na nikoho čekat ani nikoho samostudiem dohánět), lektorka Eva umí skvěle motivovat a všechny lekce probíhaly v příjemné a veselé atmosféře, což jsem po dlouhém pracovním dni pokaždé ocenila. Největší radost mám ale z pokroků, které jsem díky kurzům udělala, přestávám se bát mluvit a zvládám i běžnou korespondenci! Rozhodně se zapíšu do kurzu i v příštím roce."
Martina Falvey, červen 2016
"Kurzy jednoznačně doporučuji. Naučíte se to, co potřebujete, bude vás to bavit a na výletě nebo služební cestě do Francie budete bez obav komunikovat. Nejvíce oceňuji individuální přístup, schopnost vyučujícího vše vysvětlit a velice přátelskou atmosféru."
Jana Housarová, červen 2015
"Lektorka byla výborná, na lekci vždy perfektně připravená a tempo výuky přesně odpovídalo našim schopnostem. Učivo nám vždy pochopitelně vysvětlila a důkladně s námi procvičila, neměla jsem pocit, že bych byla "za blbce", jako se mi to stávalo v kurzech jinde ;-) Školu Avelingua můžu jen doporučit, byla jsem velice spokojená."
Zuzana Rabíková, květen 2015

Kontakt
Přihlaste se k odběru novinek
Francouzština na síti?
Přidejte si nás na:
Rychlá navigace
Úvod
Kurzy pro veřejnost
Firemní kurzy
Vše o výuce
Překlady
Mgr. Eva Klánová - Avelingua
Učebna: Mezipolí 1299/11, Praha 4
Tel: 724 034 475
Email: avelingua@avelingua.cz
Skype: Avelingua - Eva Klánová
Rychlá navigace
Avelingua partnerem
© Avelingua, 2015
Hodnocení kurzů studenty