Online kurzy
Skupinové kurzy
Individuální kurzy
Výuka po telefonu
Cvičení po emailu
Metoda a podmínky výuky
Test úrovně znalostí
Odkazy
Úvod
Kurzy pro veřejnost
Firemní kurzy
Vše o výuce
Překlady
Kontakt - o nás
Metoda výuky
francouzštiny
Metoda výuky francouzštiny
Avelingua se specializuje výhradně na francouzštinu. Studujte francouzštinu se specialisty!
  • Komunikativní metoda: Jak prozrazuje název, budeme hlavně komunikovat a to ve francouzštině. Čeština zazní pouze v naprosto nezbytném případě. Vše, gramatiku i nová slovíčka, se vám budeme snažit vysvětlit ve francouzštině a navíc tak, abyste daný problém vyřešili "sami". Pokud budete muset přemýšlet o významu slov a o gramatických jevech a aktivně naleznete správná řešení, vyvoláme ve vaší hlavě tzv. efekt "aha" a vy si vše snadněji zapamatujete.
  • Vyváženost výuky: Naučíme vás francouzštinu používat v psané i mluvené formě. Budeme trénovat porozumění mluvenému slovu i textu. Zaměříme se na gramatiku i slovní zásobu. Poměr těchto složek vyvážíme dle vašich potřeb a cílů.
  • Interaktivní a zábavná výuka: Do výuky vás aktivně zapojíme a postaráme se o to, aby vás hodina co nejvíce bavila. Učíme ve skupinách o maximálním počtu tří studentů a dbáme na to, aby každý dostal a také využil svůj prostor.
  • Praktické znalosti: Učíme "živý" jazyk. Dbáme na praktické využití nabytých vědomostí v reálných situacích.
  • Pravidelné opakování: Nabyté vědomosti nenecháme "usnout". Součástí lekcí je i pravidelné opakování probraného.

  • Soustavné studium: Nejefektivnější je soustavné studium jazyka. K jeho podpoře vám nabízíme službu cvičení po emailu, kterou mají studenti Avelinguy v ceně kurzu (cvičení je vždy vázáno na lekci absolvovanou v daném týdnu). A dále výuku po telefonu, kterou můžete využít mezi dvěma lekcemi.

  • Forma kurzu: Učíme v malých  skupinách 2 - 3 studentů a individuálně (prezenčně či online). Vyberte si kurz, který bude nejvíce vyhovovat vašim cílům a možnostem.

  • Český lektor se zahraniční zkušeností: Lektor je Čech s dlouhodobou zkušeností z frankofonní země a jazykovým vzděláním ve francouzštině. Zprostředkuje vám nejen francouzský jazyk, ale i kulturu. Doporučí vám řadu mnemotechnických pomůcek a tipů k efektivnějšímu studiu francouzštiny.
  • Výukové materiály: Obecnou francouzštinu učíme nejčastěji dle moderní učebnice Vocabulaire en action, která klade důraz na aktivní zapojení studenta do výuky a v níž máte k dispozici CD s nahrávkami. Dále používáme i  velké množství vlastních materiálů.  Tam, kde je to vhodné, zpracováváme gramatiku a slovní zásobu do interaktivních myšlenkových map (příklad zde).
  • Kvalita výuky: Náplň lekcí celého kurzu je předem pečlivě připravena. Tím je zajištěna stabilní kvalita výukových lekcí. Zároveň jsme dostatečně flexibilní a dokážeme vám výuku přizpůsobit dle vašich potřeb a individuálních cílů. 
Podmínky výuky v Avelinguě
Při poskytování výuky se řídíme Obchodními podmínkami - Avelingua. Ty ošetřují základní situace, které mohou nastat. Zaplacením kurzovného vyjadřujete souhlas s těmito obchodními podmínkami. Máte-li k podmínkám jakékoliv dotazy, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

Ceny lekcí jsou uvedeny na stránkách k jednotlivým kurzům.

Kontakt
Přihlaste se k odběru novinek
Francouzština na síti?
Přidejte si nás na:
Rychlá navigace
Úvod
Kurzy pro veřejnost
Firemní kurzy
Vše o výuce
Překlady
Mgr. Eva Klánová - Avelingua
Učebna: Mezipolí 1299/11, Praha 4
Tel: 724 034 475
Email: avelingua@avelingua.cz
Skype: Avelingua - Eva Klánová
Rychlá navigace
Avelingua partnerem
© Avelingua, 2015